Punktid ja kinkekaardid

 

 

 

Kui olete juba uuringutes osalenud ning saanud kokku piisaval arvul punkte tasu lunastamiseks (minimaalselt 83p ehk 5€), tuleb teha otsus - millist tasu valida? Allpool leiate valiku meie headelt koostööpartneritelt.

Annetus heategevuseks

Olete aeg-ajalt mõelnud heategevuse toetamisele, kuid võimalusi on palju ja erinevaid ning otsus jääb viibima? Siin saatelihtsa hiireklikiga teha head ning aidata muuta kellegi teise elu paremuse poole. Lisateave siit!

Circle K kinkekaardid:

Võimalik lunastada alates 83 punktist ehk 5 eurost. Kinkekaardi saate kätte kaupluse infoletist, kuhu selle tellisite. NB! Kinkekaart kehtib vaid selles kaupluses, kuhu see on tellitud. Circle K pakub lisaks kütusele ka suurt toidu- ja joogivalikut.

Rohkem informatsiooni Circle K kohta www.circlek.ee.

Espaki kinkekaardid:

Võimalik lunastada alates 83 punktist ehk 5 eurost. Kinkekaardi saate kätte kaupluse infoletist, kuhu selle tellisite. Espaki kliendikaardi omanikel on võimalus summa tellida oma kliendikaardile, tehes vastava valiku kinkekaardi lunastamisel meie süsteemis ning andes oma kliendikaardi numbri. NB! Kinkekaart kehtib vaid selles kaupluses, kuhu see on tellitud. Espak pakub suures valikus ehitus-, aia- ja kodukaupu.

Rohkem informatsiooni Espaki kohta www.espak.ee.

Kingitus.ee e-kinkekaardid:

Võimalik lunastada alates 83 punktist ehk 5 eurost. Kinkekaardi saadame Teile meilile. Kingitus.ee pakub elamusi nii maal, vees kui õhus kingituseks tuttavatele, kallitele või iseendale.

Rohkem informatsiooni Kingitus.ee kohta www.kingitus.ee.

Partner e-kinkekaardid:

Võimalik lunastada alates 83 punktist ehk 5 eurost. Kinkekaardi saadame Teile meilile. E-kinkekaarti saab kasutada kõikides Selverites üle Eesti, Kaubamajas, I.L.U, ABC Kinga ja SHU kauplustes. E-kaardi võite välja printida ise või vahetada Kaubamaja või Selveri infoletis paber-kinkekaardi vastu e-kaardi ID numbri alusel. Partner kinkekaart kehtib 36 kuud alates selle aktiveerimisest.

Rohkem informatsiooni Partner kinkekaartide kohta www.partnerkaart.ee.

Piletilevi e-kinkekaardid:

Võimalik lunastada alates 166 punktist ehk 10 eurost. Kinkekaardi saadame Teile meilile. E-kinkekaarti saab kasutada nii Piletilevimüügipunktides üle Eesti (v.a Statoili teenindusjaamades) kui Piletilevi veebipoes. Piletilevi pakub laias valikus pileteid erinevatele üritustele nii Eestis, Lätis, Leedus kui Soomes. Samuti on võimalik Piletilevi kinkekaardi eest lunastada teisi Piletilevi pakutavaid kinkekaarte nt spaasse, hotelli, seiklusparki, veekeskusse, toidukohta, ilusalongi, kursustele, kauplustesse ja mujale (täpse valikuga tutvuge Piletilevi kodulehel).

Rohkem informatsiooni Piletilevi kohta www.piletilevi.ee.

Rahva Raamatu kinkekaardid:

Võimalik lunastada alates 83 punktist ehk 5 eurost. Valikus on e-kinkekaart ning paberkinkekaart. E-kinkekaarti saate kasutada vaid veebipoes ning selle saadame Teile meilile. Paber-kinkekaardi saate kätte sellest kauplusest, kuhu kinkekaardi meie süsteemist tellisite.

Rohkem informatsiooni Rahva Raamatu kohta www.rahvaraamat.ee.